Asukoht:
Eesti 10112 Tallinn. Tartu mnt 80J sissepääs B
Helista Meile:
[ mida me pakume ]

Individuaalne sisekujundus

Teie unistuste sisekujundus algab kontseptsioonist, mis kajastub joonistes, projektiplaanides, 3D-renderdustes. Iga koha saab muuta huvitavamaks, atraktiivsemaks ja funktsionaalsemaks, selleks tasub usaldada tõelisi spetsialiste ja siis ei lähe raha raisku.

Kujunduses toome loodusmaailma omadused ehitatud ruumidesse nagu vesi, rohelus ja looduslik valgustus või sellised elemendid nagu puit ja kivi. Looduslike süsteemide ja protsesside kasutamise soodustamine disainis võimaldab läheneda loodusele ja omakorda parandavad sellised disainilahendused tervist ja heaolu. On mitmeid võimalikke eeliseid, sealhulgas südame löögisageduse ja pulsi varieeruvuse vähenemine, vererõhu langus ja meie närvisüsteemi aktiivsuse suurenemine, kui nimetada vaid mõnda.

Aja jooksul laienesid meie sidemed loodusmaailmaga paralleelselt tehnoloogia arenguga. 19.ja 20. sajandi edusammud muutsid põhimõtteliselt seda, kuidas inimesed loodusega suhtlevad. Elementide eest kaitstuna veetsime üha rohkem aega suletud ruumides. Tänapäeval veedab enamik inimesi peaaegu 80-90% ajast siseruumides, liikudes oma kodu ja töökoha vahel.

50

3D modelleerimine

Stuudio pakub täielikku spektrit
interjööri 3D modelleerimise teenused

75

RUUMIDE MÕÕTMINE

Ideaalse disaini loomine
projekti täpsete andmetega

85

2D planeerimine

Meie ettevõte  pakub
2D planeerimist
suurepärase visualiseerimise jaoks

etEesti