Asukoht:
Eesti 10112 Tallinn. Tartu mnt 80J sissepääs B
Helista Meile:
[ KASUTAGE MIKROTSEMENDI JUHTUMIT ]

Mis on mikrotsement?

Topciment Microcement on tsemendil, veepõhistel vaikudel, lisaainetel ja mineraalsetel pigmentidel põhinev dekoratiivkate, mida saab tänu suurepärasele haarduvusele kanda laiale valikule vertikaalsetele ja horisontaalsetele pindadele. Seda ehitusmaterjali iseloomustab asjaolu, et seda saab kanda otse olemasolevatele materjalidele: plaatidele, kipsplaatidele, plaatidele, marmorile, terrazzole või krohvile ja paljudele teistele. Tänu minimaalsele ehitustööle ja ainult 3 mm paksusele on ruumi renoveerimine kiire.

Kaasaegne õmblusteta pinnakate sobib ideaalselt nii välis- kui ka sisetöödeks. Pidev asenduskate sobib põrandatele, seintele, treppidele, lagedele, basseinidele ja isegi mööblile. Tänu oma mitmekülgsusele kasutatakse seda üha enam nii eramute kui ka äriruumide ja suurte kaubanduskeskuste, näiteks spordikomplekside, tööstushoonete, hotellide või restoranide renoveerimisel.

Me pakume teile laias valikus võimalusi ja dekoratiivseid viimistlusi, mille piirid te ise määrate. Andke oma ruumidele ainulaadne ja individuaalne iseloom tänu erinevatele tekstuuridele (jämedad, keskmised või peened), mikrotsemendi laiale värvivalikule ja erinevatele viimistlustele, mida võimaldavad meie lakid ja metallilised viimistlused.

Keerulised renoveerimistööd kuuluvad minevikku. Mikrotsemendi abil on kõik kombinatsioonid ja stiilid võimalikud. Me aitame ja nõustame teid hea meelega.

Millistele pindadele saab mikrotsementi kanda?

Mikrotsemendi dekoratiivsed lahendused on lõputud. Sellest ka selle mitmekülgsed kasutusalad. Alates mikrotsemenditreppidest või mikrotsemendist basseinidest kuni mikrotsemendiga kaetud mööblini. Kuigi kõige sagedamini kasutatakse mikrotsementi põrandate ja seinte puhul köögis, vannitoas ja välitingimustes, näiteks terrassidel.

Sõltumata sellest, millist pinda mikrotsemendiga katta, hoolime Topcimentis lõpptulemusest. Seetõttu oleme püüdes luua optimaalset, mitmekülgset ja kvaliteetset toodet, mis on vastupidav ja vastab turu vajadustele, saavutanud tasakaalu kõvaduse ja paindlikkuse vahel.

Mida see tähendab? See tähendab, et meie mikrotsement võimaldab katta mis tahes pinda, ükskõik kui suurt, saades pideva katte ilma õmbluste ja pragudeta. Nii väldime saastunud alasid, mis muudab puhastamise ja desinfitseerimise lihtsamaks, soodustades mikroobi- ja bakterivabade alade tekkimist.

Lisaks sellele tagab meie mikrotasandik kõrge vastupidavuse aladel, mis on kõige enam kokkupuutes liikluse ja kõige agressiivsemate puhastusvahenditega. Siit tuleneb ka suur nõudlus mikrotsemendi järele mikrotsemendiga köökides ja vannitubades.

Mikrotsemendi tüübid

Sttandard two-component microcement logo

Kahekomponentne mikrotsemendi pinnakattematerjal

Ühelt poolt on meil STTANDARD, meie traditsiooniline kahekomponentne mikrosement, mida saab kasutada nii põrandatel kui ka seintel. See paistab silma oma vastupidavuse, mitmekülgsuse ja võimega luua võrratuid tekstuure.


Evoluttion Monocomponent Microcement Logo

Monokomponentne mikrotsement Topciment

Segude lihtsustamine vähendab tulevasi vigu. Selle tagab EVOLUTTION, meie monokomponentne mikrotsement. See tagab väga hea mehaanilise vastupidavuse ja materjali suurepärase töödeldavuse.


Atlanttic bicomponent microcement logo

Topciment mikrotsement ujumisbasseinide jaoks

ATLANTTIC on meie eksklusiivne mikrotsemendi tootesari basseinide ja muude veega pidevalt kokkupuutuvate pindade jaoks. Kahekomponentne mikrosement, mis pakub libisemisvastast viimistlust nendes kohtades, mis on libisemisohtlikud, nagu kroon ja mikrotsemendi basseini ümbritsev väline ala.


Sttandard two-component microcement logo

Topciment kasutusvalmis mikrotsement

Ükski teine mikrotsement ei taga nii kiiret pealekandmist kui EFECTTO QUARTZ, meie kasutusvalmis mikrotsement, mis on saadaval 4 granulomeetrias. Sellega ei lühene mitte ainult tööks kuluv aeg, vaid ka viimistlus on kõige loomulikum.


Industrial epoxy microcement logo

Topciment epoksü-mikrotsement

INDUSTTRIAL on tööstuslik pinnakattevahend, mis ei loobu kõrgetest dekoratiivsetest viimistlustest. Epoksü-mikrotsement, mis suurendab traditsiooniliste süsteemide mehaanilist vastupidavust, kõvadust ja mitteläbilaskvust. Saadaval 16 värvitoonis.


Natture tadelakt microcement logo

Mikrotsement kahekomponentne Topciment vaatega tadelact

NATTURE on mineraalne pinnakate seinte ja põrandate kõrgdekoorimiseks. Kahekomponentne mikrotsemendi ja lubjapõhi, mis on saadaval 4 granulomeetrias ja 34 värvitoonis. See paistab silma oma käsitööndusliku viimistluse ja suurepärase mehaanilise vastupidavuse poolest.

Mikrotsemendi eelised

Mikrotsement on dekoratiivne kate, millel on suurepärased omadused. Allpool räägime teile lühidalt mikrotsemendi peamistest eelistest:

 • Mitut tüüpi Dekoratiivne viimistlus.
 • Pind ilma õmblusteta.
 • Seda saab rakendada põrandatele, seintele, lagedele, basseinidele ja mööblile. Sise-ja välisruumid.
 • Suur valik mikrotsemendi värve ja tekstuure
 • Käsitsi pealekandmine. Eksklusiivne ja individuaalne tulemus
 • Kõrge adhesioon. Ühildub plaatide, marmori, keraamika, plaatide, portselanist plaatide, terrazzo, kipsplaatide, betooni, tsemendi, krohviga jne.
 • Vastupidav liiklusele, löökidele, kriimustustele ja kemikaalidele.
 • Veekindel.
 • Libisemiskindel, sõltuvalt viimistlusest.
 • See viiakse läbi kiiresti ja ilma killustikuta.
 • Materjali paksus on 2/3 mm, nii et see ei mõjuta hoone konstruktsiooni koormust.
 • Looduslikud materjalid. Toode on 100% keskkonnasõbralik.
 • Lihtne hooldus ja puhastamine; neutraalse pH-ga vee ja seebi abil.
 • Kohad, kus pole mikroobe ja baktereid.

Mikrotsemendi viimistlus

Erinevad mikrotsemendi viimistlused, mida on võimalik saada , sõltuvad tekstuurist ja kasutatavatest lakkidest või hermeetikutest, kuna need on kaks elementi, mis määravad mikrotsemendi välimuse ja lõpliku viimistluse. Kuna mikrotsement on poorne materjal, tuleb peale kanda lakk või hermeetik, mis kaitseb seda saastumise eest ja suudab kaetud pinna veekindlaks muuta.

Mikrotsemendi värvid

Mikrotsemendil on suur valik värve. Pigmentatsioonisüsteem võimaldab luua mis tahes kohandatud värvi, isikupärastades seeläbi ruume, et saavutada ainulaadne stiil. Valge, hall, roheline, punane, must või sinine on vaid mõned paljudest meie süsteemidele saadaolevatest mikrotsemendivärvidest.

etEesti