Asukoht:
Eesti 10112 Tallinn. Tartu mnt 80J sissepääs B
Helista Meile:

Olivia Peeterson

[ INTERJÖÖRI DISAINER ]

  • OSAKOND: Disain
  • TÖÖKOGEMUS: 15 aastat
  • EMAIL: kivikeskus@gmail.com
  • TELEFONINUMBER: +37258332206

Biograafia

Meie disaineril on aastatepikkune kogemus disaini valdkonnas. Samuti lõpetas ta selles suunas palju erinevaid kursusi ja õppis palju huvitavaid programme, mis aitavad kliendil visuaalselt näha tema jaoks loodud disaneirsko lahendust. Disainivaldkonnas on ta olnud umbes 15 aastat. Ta viis läbi palju erinevaid projekte, kus Kliendil on endiselt hea meel, et nad valisid meie disaineri, kuna ta on oma ala tõeline spetsialist.

interjööri visand
3D modelleerimine
2D planeerimine

Oskused

Meie disainer mõtleb läbi ruumi kontseptsiooni, paigutuse ja tsoneerimise. Ta valib mööbli, sisekujunduse, värviskeemi, mõtleb läbi valgustus-ja ventilatsioonisüsteemi. Kujunduse valimisel suhtleb meie spetsialist alati otse kliendiga, et võtta arvesse tema eelistusi ja soove. Tänu erinevatele programmidele saab meie disainer teha üksikasjaliku visualiseerimise, kus ta võtab kõike arvesse väikseima detailini. Samuti arutage ehitajatega kõiki projekti jaoks kavandatud tehnilisi ülesandeid.

Võtke minuga ühendust

    Your email address will not be published. Required fields are marked *

    Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

    etEesti