Asukoht:
Eesti 10112 Tallinn. Tartu mnt 80J sissepääs B
Helista Meile:
[ meie eelised ]

Ambitsioonikas stuudio eduka kontseptsiooni ja ideedega

Elav minimalism ei ole” ümbris ” ega visuaalne pilt. See viitab aistingutele.

[ +]
kliendid
[ +]
aasta töökogemus
[ +]
tasuta tööd klientidele
[ +]
kontorid
[ meie teenused ]

Mis teenuseid me saame pakkuda

Meie stuudio põhifilosoofia on luua klientidele kohandatud, esteetiliselt uimastatavaid lahendusi, arendades välkkiirelt unikaalseid stiile kasutavaid projekte.

3D Visualiseerimine

3D visand iga detail oma tulevase interjööri

Individuaalne projekt

Stuudio põhifilosoofia on luua individuaalne disain

75

interjööri visand

Igasugused ehitised
skemaatilises või tööprojektis

50

3D modelleerimine

Meie ettevõte pakub täielikku spektrit interjööri
3D modelleerimise teenused

75

RUUMIDE MÕÕTMINE

Ideaalse projekti kujunduse väljatöötamine täpsete andmetega

85

2d planeerimine

Meie ettevõte pakub 2D planeerimist suurepärase visualiseerimise jaoks

[ soovitused ]

Mis ütlevad inimesed

"Te ei saa kunagi võltsida tunnet, et olete sellises kohas. Elava minimalismi keskmes on looduslikud materjalid ja elavad toored tekstuurid — tõelised, autentsed, looduslähedased. Sellel on mälu ja austus kultuuri, juurte, arhetüüpide vastu."
Meelis
Klient
"Mulle avaldavad muljet ettevõtte pakutavad teenused. Töö on tehtud kvaliteet, samuti kõige olulisem õigeaegselt. Kõik töötajad on oma ala professionaalid."
Ekatirena
Klient
"See ettevõte on suurepärane näide sellest, kuidas äri peaks toimima. Nendega suheldes tundsin, et minu vajadused ja huvid on esikohal. Vastutus, reageerimisvõime ja kõrgeim teenindusstandard on see, mis muudab selle ettevõtte ületamatuks. Suur tänu suurepärase kogemuse eest!"
Ivan
Klient
"Suurepärane kogemus selle ettevõttega! Töötajad näitavad üles kõrgeimat professionaalsust. Soovitan seda ettevõtet kõigile, kes hindavad kvaliteeti ja suurepärast teenindust!"
Anna
Klient
"Tahan jagada entusiastlikku muljet koostööst selle ettevõttega. Esiteks väärib personali kõrge professionaalsus eraldi mainimist. Protsessi iga etapp-alates tellimuse vormistamisest kuni töö lõpetamiseni-oli töötajate tähelepanelikkuse ja kiiruse tõttu lihtne ja mugav. Tänan teid suurepärase teeninduse eest ja soovitan seda ettevõtet hea meelega oma tuttavatele ja kolleegidele."
Andrus
Klient
"See ettevõte on oma tööstuses tõeline liider! Suurepärane kvaliteedi ja silmapaistva teenuse kombinatsioon. Juhtidega suhtlemine on tõeline rõõm. Täname suurepärase kogemuse eest!"
Kristjan
Klient
etEesti